KEŞFET

BİZ KİMİZ?

Anasayfa / Ajans

M.Taylan Kozacıoğlu

Ajans Başkanı

Pazarlama takıntılısı. Çok düşünür, çok konuşur. Reklamın iyisi kötüsü olur demekten bıkmayan reklamcı. İletişim fakültesi eğitiminden sonra 2007 yılında Cinfikir’i kurdu. Geçen süre zarfında bölgesel ve ulusal bir çok firmaya marka danışmanlığı hizmeti verdi, vermeye devam ediyor. Ara ara konferanslarda, televizyon programlarında ve sosyal medyada bildiklerini anlatır.

Asuman Yılmaz

Pazarlama Direktörü

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliter enim nosmet ipsos nosse non possumus. Inscite autem medicinae et gubernationis ultimum cum ultimo sapientiae comparatur. Tecum optime, deinde etiam cum mediocri amico. Et nemo nimium beatus est; Ac ne plura complectar-sunt enim innumerabilia-, bene laudata virtus voluptatis aditus

Tum ille: Tu autem cum ipse tantum librorum habeas, quos hic tandem requiris? Esse enim quam vellet iniquus iustus poterat inpune.

Vahİt Ceylan Kozacıoğlu

Dijital Pazarlama ve Müşteri İlişkileri

Sürekli rekabetin ve yenilenmenin şart olduğu bu dijital dünyada; Cinfikir Ajans ailesinin dijital ayağını temsil ediyor. Hizmet verdiğimiz firma/kişilerin her birini, dijitalleşen dünyada kendi sektörlerinin önemli aktörlerinden biri haline getirmek için hazırız.

Tevfİk Korkut

Grafik Tasarım

1980 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dramaturji ve Tiyatro Eleştirmenliği Bölümü mezunu. 2008 yılından beri Cinfikir Reklam Ajansı'nda Grafik Tasarımcı olarak çalışıyor.